Kemerburgaz Metin Oktay Spor Kompleksi

Her detayını ulusal ve uluslararası tecrübeli ekibimizle hazırladığımız “Galatasaray Kemerburgaz Metin Oktay Spor Kompleksi”, Türkiye’nin en kapsamlı spor kompleksi projesi olmaya hazırlanıyor.

Başkan Adayımız Burak Elmas liderliğindeki Gayrimenkul Çalışma Grubumuz, 2020 Eylül ayından günümüze yoğun bir hazırlık süreci geçirdi ve gerek finansman gerekse proje bazında Galatasaray Genel Kurulu’na sunacakları Kemerburgaz Metin Oktay Spor Kompleksi projesini tamamladı.

Projemizin tüm detayları gelecek vizyonumuza uygun olarak uluslararası normlarda hazırlandı. Bu proje ile kulübümüz, altyapıdan itibaren tüm branşlarda stratejik, uzun vadeli ve etkin bir yönetim anlayışıyla sürdürülebilir başarılara ulaşacak.

26 ay içerisinde tamamlanacak olan kampüs, 85.000 metrekarede futbol, voleybol, basketbol branşlarındaki altyapı ve takımlarımıza hizmet verecek.

Galatasaray Spor Kulübü’nün tüm sportif faaliyetlerini bir araya getirecek vizyonla tasarlanan yapı Türkiye’nin en modern spor kompleksi olacak.

 

#birlikteçokşeybaşaracağız